Wysokiej Jakości 240mm Aluminiowa Chłodnica Chłodnica Wody


Tagi: Tanie: Wysokiej Jakości 240mm Aluminiowa Chłodnica Chłodnica Wody, wysokiej jakości Wysokiej Jakości 240mm Aluminiowa Chłodnica Chłodnica Wody, dostawcy Fans & Cooling z Chin.

zł51.98
 • W magazynie
 • f3443o nas
oferujemy wysokiej jakości produktów na całym świecie, mamy obfite magazynie i dobrej relacji współpracy z factorys, robimy B2C firm niż 10 lat, mamy duże doświadczenie usługi dla kupujący.
charakterystyczne i Dane Techniczne
bardzo wysokiej jakości chłodnicy
18 rury, wysoka wydajność.
rozmiar: 275x120x33mm
złącze: G1/4 lub 9mm port
8 sztuk wentylator fix śruba zawarte. termin o Przedmioty 1. ponieważ wybór Internecie zakupy, utrzymać dobrej komunikacji, aby rozwiązać problemy, które mogą powstać i, jeśli to możliwe, należy zawsze sprawdzić Ali 's wiadomość.
2. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące produktów lub transakcji, skontaktuj się z nami proszę, mamy nadzieję, że wszyscy kupujący satysfakcja naszych produktów, Frilansriks.org nie można anulować opinie, jeżeli nabywca jak lewy złą informacje zwrotne bez komunikować, proszę nie kupić w naszym sklepie, dziękuję za współpracę 3. Item 's koloru pokazanego na ekranie monitora i rzeczywistego koloru nie może być dokładnie taki sam, proszę zrozumieć
o Wysyłce 1. my nie płacić cła, to jest odpowiedzialność kupującego, jeśli celne duty spowodowane kupujących, aby powrócić, my nie zwrotu opłaty przewozowej.
2. przewidywany czas transportu pokaż na Frilansriks.org tylko w celach informacyjnych, nikt nie może zagwarantować, że pakiet dotrze w ciągu planowanej czas, ani we ani Frilansriks.org może kontrolować czas kosztów transportu, więc nie oferujemy dostaw Na czas gwarantuje, ale możemy zagwarantować, że nabywca będzie w stanie dostajesz towary lub uzyskać pełny zwrot po transportu problem.
3. Jeśli to możliwe, należy zawsze sprawdzić przez numer śledzenia paczki do zapewnienia, że pakiety nie będą zwracane w przypadku awarii dostawy.
4. Jeśli luzem zakupu, proszę o kontakt, będę wybrać bardziej rozsądne i ekonomiczny sposób transportu do ciebie.
5. Niektóre kraje lub regiony nie są objęte zakresem naszej ze względów bezpieczeństwa transportu do obrotu. proszę o kontakt, jeśli nabywca musi wysyłać elementy do tych krajów. dodatkowe porady 1. Wysyłka do ameryki południowej przez express, takich jak brazylia/chile, proszę o oferty numer podatkowy/numer Telefonu/E-mail lub wysyłka może być opóźnienia lub wstrzymać. 2. Wysłać paczkę do rosji przez SPSR potrzeby kupującego e-mail lub powodować opóźnienia wysyłki


 • Ostrze kolor: 9mm Connector, G14 Thread
 • Nazwa marki: bykski
 • Zastosowanie: Komputer przypadku
 • Linie: Brak
 • Typ: Chłodzenie wodne
 • Materiał radiatora: Aluminium

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 45cm x 13cm x 5cm (17.72in x 5.12in x 1.97in)

Golubjeva
2017-11-23
4/5
как и у всех, рабочая область ~2,3см

Napisz opinię

Pokrewne produkty