3 SZTUK NOWY. R3 Keygen Bezpłatne Pocztowy Nowy Vci Wysoka Sprzedaż TCS CDP PRO Zielone Pojedyncze Pokładzie Samochodów i samochodów ciężarowych części Samochodowych Diagnostyczne-narzędzia


Tagi: Tanie: 3 SZTUK NOWY 2015. R3 Keygen Bezpłatne Pocztowy Nowy Vci Wysoka Sprzedaż TCS CDP PRO Zielone Pojedyncze Pokładzie Samochodów i samochodów ciężarowych części Samochodowych Diagnostyczne narzędzia, wysokiej jakości 3 SZTUK NOWY 2015. R3 Keygen Bezpłatne Pocztowy Nowy Vci Wysoka Sprzedaż TCS CDP PRO Zielone Pojedyncze Pokładzie Samochodów i samochodów ciężarowych części Samochodowych Diagnostyczne-narzędzia, dostawcy Code Readers & Scan Tools z Chin.

zł726.59
 • W magazynie
 • f47993


jakość + + Jednopłytkowy cdp Nowy NEC Przekaźniki V2014.R2/2015R3 Z Keygen Z Buletooth VCI TCS CDP PRO Plus
(tej samej pozycji, jak zwykle, Wyślij z Pokrywą)
produkt descprition
nowy projekt cdp Diagnostic Narzędzia i Sprzęt cdp
Karton bez bluetooth wysokiej jakości zielone pojedyncze pokładzie !
oprogramowanie: 2014. R2 Wersji darmowe keygen lub 2015R3 bez keygen, jeśli nie zauważyć, wersja, zostanie wysłany losowo.
języki
angielski, Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, grecki, Hollands, węgierski, Italiano, Norsk, polski, rumunia, Rosyjski, Srpski, Suomen kieli, Svenska, turecki i tak dalej.
TCS to narzędzie diagnostyczne stosowane z KOMPUTEREM PC lub Pocket PC i kabel do ATcoms potężne oprogramowanie Diagnostyczne SAMOCHODÓW, dzięki czemu jest mocny i elastyczne narzędzie dla wszystkich pojazdów sklepów, flota właścicieli, pojazd badania, droga usługi, policja i siły zbrojne.
TCS PRO dla Samochody & Generic 3 w 1
TCS Pro jest szybkie i niezawodne narzędzie diagnostyczne TCS służąc jako łącznik między pojazdu i komputera. to działa na starych i nowych pojazdów.
z SAMOCHODAMI, jesteś w stanie wykonać konkretnego diagnostyki marki dla samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych od 1988 r. w sumie 47 różnych marek. z CIĘŻARÓWKI pakiet oprogramowania, jesteś w stanie wykonać konkretnego diagnostyki marki do lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych, autobusów i przyczep od 1995 r.
w sumie 37 różnych marek. program diagnostycznego GENERIC przeznaczony jest do diagnostyki przepisy na bazie, specjalnie kierowane do emisji podobne kody błędów. GENERIC jest wliczone w SAMOCHODACH OSOBOWYCH i CIĘŻAROWYCH pakietów.
funkcja multiplekser, 2xHS MOŻE (ISO 11898-2), SW MOŻE (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL i (SPI, analogowe w, 5 volt out).
REJESTRATOR LOTU
z funkcją rejestrator lotu, możesz parametrów w czasie rzeczywistym nagrywania podczas jazdy pojazdu. podczas nagrywania, możesz, z naciśnięciem przycisku, podkreślić konkretne błąd, dzięki czemu można zbadać, wykryty błąd w późniejszym czasie. TCS TCS jest wyposażony w wbudowanej pamięci w ten sposób usuwania trzeba wnieść komputera. pamięci koszyk nie obejmują w pakiecie.
WIELU KOLOR WSKAŹNIKA
z multi color wskaźnik na TCS TCS, masz pełną kontrolę procesu diagnostycznego. różne kolory i komunikuje się stan i rozmieszczenie dźwięku z wskaźnik pozwala zobaczyć go z daleko. na przykład, jeśli zastępcy wskaźnik TCS jest w komunikacji między niebieski i zielony, TCS z jednostką sterowania pojazdu.
KONTROLA NAPIĘCIA
gdy TCS TCS jest podłączony do pojazdu, urządzenie będzie sprawdzić napięcie akumulatora pojazdu i automatycznie dostosowuje się do pojazdu poziomu napięcia 12 lub 24 woltów. jeśli napięcie pobiera zbyt wysoka lub zbyt niska, TCS TCS będzie ostrzec zarówno dźwięku i światła i ciebie będzie również informowany przez ikona baterii w naszym oprogramowanie diagnostyczne.
NUMER PODWOZIA VIN
w naszym SAMOCHODY oprogramowania, mamy inteligentnych funkcji, które pozwala odczytać numer podwozia z pojazdu, który chcesz zdiagnozować. to zapewnia, że odpowiedni model i rok jest wybrany automatycznie. ponadto, kod silnika dla pojazdów, które są powszechnie dostępne na rynkach, jest także wybrany automatycznie.
ISS
inteligentny System Skanowania (ISS) skanuje przez wszystkie systemy w pojeździe i wyświetla kody błędów, które są przechowywane w każdego systemu. to oszczędza czas i można uzyskać szybki przegląd rzeczywistego stanu całego pojazdu. gdy ISS jest kompletny, możesz wybrać konkretne system kontroli w celu dalszej analizy wyników na.
ISI
inteligentny System Identyfikacji (ISI) automatycznie identyfikuje i wybiera typ kontroler, który jest zamontowany w pojeździe. to zapewnia, że sesja diagnostyczne jest przeprowadzone prawidłowo z właściwego parametry zgodnie z wymaganiami.
FUNKCJA RAPORTU
w ramach tej funkcji tab, będzie można zobaczyć adaptacje i zmian, które są to możliwe dla określonej pojazd bez konieczności pojazdu w pobliżu you. razem za pomocą tekstów jako przewodnik, możesz plan i być skuteczne w swojej pracy; nawet w złożonych sytuacjach.
OBD-FUNCTIONS
TCS TCS jest wyposażony w unikalny multiplekser technologii, który pozwala mu być stosowane na wszystkich typów pojazdów, niezależnie od poziomach napięć i komunikacji normy. dla tych pojazdów, które nie należy używać standard 16-pin złącze, oferujemy kompletny zestaw certified i dostosowane adapter kable i zestawy.
UNIWERSALNY
dla większości OBD funkcji, takich jak korekt i programmings, istnieją szczegółowe instrukcje i pomóc teksty, aby pomóc w swojej diagnoza pracy. znajdziesz informacje o prerequisites krok po kroku, przygotowania i realizacja różnych funkcji; co nawet najbardziej złożonych funkcji proste do wykonywania


 • Typ artykułu: Czytniki kodów i skanowania narzędzia
 • Język: Hiszpański,Fiński,Denish,Słowenia,Polski,Turecki,Portugalski,Francuski,Węgierski,Angielski,Szwedzki,Holenderski,Grecki,Włoski,Rosyjski,Norweski,Czeski,Niemiecki
 • Nazwa marki: LKCAUTO TECH
 • Wersja oprogramowania: 2014R2/2015.R3 With Keygen
 • Hardware wersja: tcs cdp green single board
 • Aktualizacja oprogramowania: Tak
 • Funkcje specjalne: Bluetooth
 • Special Features: TCS CDP+ pro can test for Cars & Trucks
 • software version : 2015 R3 newest with keygen
 • Living Test: strong
 • warranty: one year

 • Typ jednostki: lot (3 części/lot)
 • Waga przesyłki: 2.0kg (4.41lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty