5/8 "motocykl Kierownica Przełączyć Montaż Silnika Rozrusznik Elektryczny Zabij Róg Wiązki Reflektorów Światła Przeciwmgielne Przełącznik Wciskany Dla BMW GS


Tagi: Tanie: 5/8 "motocykl Kierownica Przełączyć Montaż Silnika Rozrusznik Elektryczny Zabij Róg Wiązki Reflektorów Światła Przeciwmgielne Przełącznik Wciskany Dla BMW GS, wysokiej jakości 5/8 "motocykl Kierownica Przełączyć Montaż Silnika Rozrusznik Elektryczny Zabij Róg Wiązki Reflektorów Światła Przeciwmgielne Przełącznik Wciskany Dla BMW GS, dostawcy z Chin.

zł20.49
  • W magazynie
  • f7507sto procent nowy, wyśmienita jakość wykonania, plac interfejs, czysta miedź drutu, trwałe uwaga: prawa ręka kierownicy przełącznik złącze jest 5 linie, lewa ręka kierownicy przełącznik złącze jest 8 linie, długość linii jest 250mm 1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności. 2) Płatność musi być dokonana w ciągu 15 dni od zamówienia. 3) jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie Płatności muszą być zakończone w ciągu 15 dni. pozycja wysyłane są w ciągu 5 dni roboczych po pełnej zapłaty jest rozliczana. If nie można dostać swoje przedmioty w czasie, proszę kontakt z nami po pierwsze, wil sprawdzić i rozwiązać go dla ciebie szybko. odpowiadamy twój mail w ciągu 24 godzin normalnie. czasami mieć trochę opóźnienia ze względu na weekend lub wakacje. If nie można dostać nasze poczty po 48 godzinach, proszę sprawdzić spam lub kontakt do nas z innymi adres e-mail. powrót : jeżeli rzecz DOA (Dead przed Przyjazdem), Kupujący Może zwrócić go w Ciągu 14 Dni, będziemy Wymienić to z nowy element po otrzymaniu DOA item. Skontaktuj się z nami, Zanim wysłany rzecz z powrotem gwarancja : wszystkie artykuł Pochodzi z Podstawowych 3 Kupowane Miesiąc Gwarancji, jeśli element uszkodzony w 3 miesiąc, oferujemy zastępstwo withour dodatkowej Ładowarki (w tym wysyłki opłaty) Po otrzymaniu Wadliwego pozycja. jeśli element Uszkodzony po 3 Miesięcy, Kupujący może nadal wysyłać go z powrotem, A My skontaktujemy się z dostawców lub Manufaktury dla Gwarancji. Kupujący Może Trzeba zapłacić opłatę Transportową Na ponowne wysłanie zastąpiony pozycja. utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy. nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!


  • Moc: Switch assembly
  • Typ artykułu: Montaż reflektorów
  • Nazwa marki: Fireyouracing

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.25kg (0.55lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty