Coors Bankietowa 42 Cal Pub Tabeli


Tagi: Tanie: Coors Bankietowa 42 Cal Pub Tabeli, wysokiej jakości Coors Bankietowa 42 Cal Pub Tabeli, dostawcy Bar Tables z Chin.

zł797.16
  • W magazynie
  • f426, którzy są we?
w Dot & Bo, pracujemy, aby zapewnić państwu znaleźć najlepsze oferty na wszystko, co kochasz. od tej chwili, niesamowite marek mamy wyposażone są zatwierdzone, aby dołączyć do naszego sklepu, ściśle współpracujemy z nich, aby upewnić się, że jesteś wyposażony w happiest zakupów możliwe. rozumiemy, co to jest jak, aby poruszać się online sklep pełen kupców już nigdy nie spełnione przed, i dokładamy wszelkich starań, aby luki mostu, że będąc tam dla ciebie każdego kroku sposób. od znalezienia najlepsze oferty dostosowane do twojego gustu się w dostarczaniu dedykowane obsługi klienta za każdym razem jest to potrzebne, we wygrywaliśmy 't zatrzymać, aż jesteś szczęśliwy.
co to jest ten produkt?
marka: ADG ŹRÓDŁO
zaimponować gościom ze swoimi oficjalnie licencjonowana chrom pub tabeli. to w pełni funkcjonalny pub stół będzie stylowy akcent do gry pokoju, garażu lub kolekcji. blat oferuje autentyczne logo wycięte z chromowane plastikowe oklejania i jest wspierany przez chromowana podstawa. The chromowana podstawa jest zarówno lekkie i wytrzymałe. oferuje on regulowany podnóżek dla konfigurowalny komfort. przynieś stylu, funkcja i komfort do gry pokoju, garażu lub kolekcji z oficjalnie licencjonowana chrom pub table. Cechy Produktu: Oficjalnie Licencjonowanych ArtReverse Drukowane na. 125 cal Zarysowania odporny na UV Ochronne AcrylicTable Top jest wycięte z Chromowane Plastikowe BandingChrome BaseAdjustable Stóp RestTable Top Wymiary: 27.375x27.375x1.25 inchesOverall Wymiary: 27.375x27.375x42 cali
zdjęcia
zwroty
sklep bez obaw! jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupu, możesz zwrócić ten przedmiot w ciągu 14 dni od otrzymania go.
gwarancja
w Dot & Bo, pracujemy, aby zapewnić państwu znaleźć najlepsze oferty na wszystko, co kochasz. od tej chwili, niesamowite marek mamy wyposażone są zatwierdzone do przyłączenia się do rynku, ściśle współpracujemy z nich, aby upewnić się, że jesteś wyposażony w happiest zakupów możliwe. rozumiemy, co to jest jak, aby poruszać się online marketplace pełen kupców już nigdy nie spełnione przed, i dokładamy wszelkich starań, aby luki mostu, że będąc tam dla ciebie każdego kroku sposób. od znalezienia najlepsze oferty dostosowane do twojego gustu się w dostarczaniu dedykowane obsługi klienta za każdym razem jest to potrzebne, we wygrywaliśmy 't zatrzymać, aż jesteś szczęśliwy.


  • Ogólne zastosowanie: Meble sklepowe
  • Szczególne zastosowanie: Bar tabeli
  • Typ: Bar meble

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 16.624kg (36.65lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 72cm x 103cm x 20cm (28.35in x 40.55in x 7.87in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty