Stół Olympia Gunmetal


Tagi: Tanie: Stół Olympia Gunmetal, wysokiej jakości Stół Olympia Gunmetal, dostawcy Dining Tables z Chin.

zł1 327.61
  • W magazynie
  • f1270, którzy są we?
w Dot & Bo, pracujemy, aby zapewnić państwu znaleźć najlepsze oferty na wszystko, co kochasz. od tej chwili, niesamowite marek mamy wyposażone są zatwierdzone, aby dołączyć do naszego sklepu, ściśle współpracujemy z nich, aby upewnić się, że jesteś wyposażony w happiest zakupów możliwe. rozumiemy, co to jest jak, aby poruszać się online sklep pełen kupców już nigdy nie spełnione przed, i dokładamy wszelkich starań, aby luki mostu, że będąc tam dla ciebie każdego kroku sposób. od znalezienia najlepsze oferty dostosowane do twojego gustu się w dostarczaniu dedykowane obsługi klienta za każdym razem jest to potrzebne, we wygrywaliśmy 't zatrzymać, aż jesteś szczęśliwy.
co to jest ten produkt?
marka: Zuo Modern
tabela ta posiada solidną stalową ramę i góry w polerowane wykończenie ze stali ocynkowanej.
zdjęcia
zwroty
sklep bez obaw! jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupu, możesz zwrócić ten przedmiot w ciągu 14 dni od otrzymania go.
gwarancja
w Dot & Bo, pracujemy, aby zapewnić państwu znaleźć najlepsze oferty na wszystko, co kochasz. od tej chwili, niesamowite marek mamy wyposażone są zatwierdzone do przyłączenia się do rynku, ściśle współpracujemy z nich, aby upewnić się, że jesteś wyposażony w happiest zakupów możliwe. rozumiemy, co to jest jak, aby poruszać się online marketplace pełen kupców już nigdy nie spełnione przed, i dokładamy wszelkich starań, aby luki mostu, że będąc tam dla ciebie każdego kroku sposób. od znalezienia najlepsze oferty dostosowane do twojego gustu się w dostarczaniu dedykowane obsługi klienta za każdym razem jest to potrzebne, we wygrywaliśmy 't zatrzymać, aż jesteś szczęśliwy.


  • Ogólne zastosowanie: Meble do domu
  • Szczególne zastosowanie: Stół
  • Typ: Jadalnia meble pokojowe

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 16.329kg (36.00lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 80cm x 80cm x 76cm (31.50in x 31.50in x 29.92in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty