Wspólna 57BYG56 Planetarny reduktor Moment Obrotowy silnika krokowego 1.2Nm redukcji-przełożenie 1:3. 6


Tagi: Tanie: Wspólna 57BYG56 Planetarny reduktor Moment Obrotowy silnika krokowego 1.2Nm redukcji przełożenie 1:3. 6, wysokiej jakości Wspólna 57BYG56 Planetarny reduktor Moment Obrotowy silnika krokowego 1.2Nm redukcji-przełożenie 1:3. 6, dostawcy 3D Printer Parts & Accessories z Chin.

zł167.67
  • W magazynie
  • f4602Wspólna 57BYG56 Planetarny reduktor Moment Obrotowy silnika krokowego 1.2Nm redukcji-przełożenie 1:3. 6
wysyłka:
l, Gdy złożysz zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. wyślemy go ems w ciągu 10 dni onc e zakończeniu płatności z wyjątkiem niektóre z tych elementów, które czas realizacji lista out specjalne i Chiński tradycyjny wakacje.
l nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko swoje rzeczy jest kontrolowane.
l Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, należności itp i podatków przywozowych od swojego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
l jeśli nie otrzymasz rzeczy na czasie, proszę skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy. dzięki za wyrozumiałość.
zwroty:
l zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy bez podania przyczyny.
l Kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone podczas powrotu, kupujący powinien być odpowiedzialny za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
l nie zwracamy kosztów transportu odmówili przesyłek. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.
gwarancja i Konserwacja:
l będziemy oferować 1-month bezpłatną wymianę. kupujący może poprosić o wymianę w ciągu 15 dni od otrzymaniu przedmiotów.
l kupujący powinien zwrócić elementy w oryginalnym warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki dla powrotu.
l Możemy również zapewnić 12-miesięcznej wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić przedmioty w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.
l Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.
odpowiedź:
l Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.
l Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.


  • Numer modelu: 57BYG56
  • Typ artykułu: Silnik
  • Nazwa marki: SUNLU
  • Color: Black
  • Model Number: 57BYG56

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.9kg (1.98lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 13cm x 9cm x 8cm (5.12in x 3.54in x 3.15in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty