Chiny Brąz Miedź Smok Foo Dog Lion Kirin kylin Statua Pomyślny ii Para


Tagi: Tanie: Chiny Brąz Miedź Smok Foo Dog Lion Kirin kylin Statua Pomyślny bestii Para, wysokiej jakości Chiny Brąz Miedź Smok Foo Dog Lion Kirin kylin Statua Pomyślny bestii Para, dostawcy Statues & Sculptures z Chin.

zł4 381.86 zł6 259.77
  • W magazynie
  • f4890materiał: Brązu Miedzi
rozmiar: Wysokość 16 cal. długie 16 cal. szerokość 9 cal
waga: 18 KG ---- zawiera masę materiałów opakowaniowych
stan: Dobry stan
pochodzenie: Tybet ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- jeśli Darmowa Wysyłka jest oferowane to będzie przez najtańszy sposób możliwe, na książki, które będą Mediów Mail. jeżeli Nabywca jest w ogóle troszczą się o czas potrzebny do dostawy, proszę rozważyć możliwość płacić ekstra dla Priority Mail.
pozytywne Opinie są bardzo mile widziane i powinny być podane w zamian. jeżeli Nabywca zamierza opuszczać negatywną informacje zwrotne jakiegokolwiek rodzaju, proszę o kontakt po pierwsze, więc mogę spróbować, aby rozwiązać ten problem.
proszę zadawać pytania, możesz mieć przed licytować. będę szczęśliwy, aby odpowiedzieć na pytania o danej pozycji do najlepszych mojego ability.] wprowadzenie Brązu Rzemiosła.
brązowy. Wielu odnosi się do starożytnej Chińskiej brązy, popularne w późno do dynastii Qin i Han Neolitu, do najbardziej wykwintne Shang i Zhou artefaktów,. początkowo pojawił się małych narzędzi i akcesoriów. na początku Dynastii Xia brązu statków i broni. dostawców mid brązy odmiany mają bardzo bogaty, i pojawienie się inscriptions i drobnymi wzorami. dostawcą późno do początku Western Zhou brązy rozkwitu jest zróżnicowana, energiczne, dostojny, inscriptions stopniowo wydłużony uciążliwe Zamożni wzór. następnie, brązy w tuszy zaczął przecinka, dekoracji stopniowo uproszczona. między późną Wiosną i Jesienią i Walczących królestw, w celu promowania korzystania z żelaza, miedź narzędzia coraz mniej. grał Han okres, z porcelany i lakier w codziennym życiu, zmniejszona miedzi pojemnik odmian, proste dekoracji, głównie zwykły, szczuplejsze tuszy. starożytnej Chińskiej brązy, naszych przodków z wielki wkład do ludzkiej cywilizacji, archeologiczne danych od aktualnej punktu widzenia, pojawienie się Chiński brązy, później niż w niektórych innych miejsc na świecie, ale na skali z wykorzystaniem brązu, proces odlewania plastikowe sztuki i odmian, brązy nie mają miejsce na świecie może być porównywalna do starożytnej Chińskiej brązy. jest to starożytny Chiński brązy w historii świata sztuki zajmuje unikalną pozycji i jeden z powodów, które powodują uniwersalny uwagi. mój ability.


  • Nazwa marki: JINHONGBO
  • Funkcja regionalna: Chiny
  • Materiał: bronze
  • Motyw: Maskotka

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 18.0kg (39.68lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 46cm x 46cm x 28cm (18.11in x 18.11in x 11.02in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty