Oferta specjalna nowe Dongyang drewno hollow Europejski floral aplikacja kwiat łóżko kwiat rzeźbione meble z drewna drzwi z drewna


Tagi: Tanie: Oferta specjalna nowe Dongyang drewno hollow Europejski floral aplikacja kwiat łóżko kwiat rzeźbione meble z drewna drzwi z drewna, wysokiej jakości Oferta specjalna nowe Dongyang drewno hollow Europejski floral aplikacja kwiat łóżko kwiat rzeźbione meble z drewna drzwi z drewna, dostawcy Figurines & Miniatures z Chin.

zł111.78
  • W magazynie
  • f59634zarobić pieniądze, serce kapusta ......
sklep otwarty w Maju, zbiór prezenty!
specjalizuje się w produkcji antyczne meble antyczne drzwi i okna;
do podjęcia świątyni; herbaciarnia; hotel; hotel;
Home decoration; zapraszamy do mapy próbki klienta.
wierzę, że zarówno parapetówkę prezenty,
lub home sukienka, zawsze pick do
nadaje się do swoje pieniądze oh!
dziecko zdjęcia:
grube 0.5 CM
[opis]: biuro w domu dekoracji, sztuki i rzemiosła, etc.
[czy]: nie farby (guma)
[poziom jakości]: qualified
pięknie rzeźbione kwiat dekoracyjne płyty, może być używany do dekoracji ściany i dach drzwi meble itp .. teraz, niektórzy ludzie w nowoczesnym i starożytnych herbaty o smaku Wyposażenia Domu rzeźby w drewnie kwiat pokładzie jako ozdoba, niektóre po prostu panele okienne, kwiat łóżko płyta po remontów, blok do ściany wiszące, stworzyć kulturalnej atmosferze chińskiej i Zachodniej.
przypomnienie:
1 wszystkie towary drobne przedmioty express, duże przedmioty sprawdzone. przybyciem towarów na kupującego miasta, firmy logistycznej zostanie powiadomiony telefonicznie, następnie udał się do odebrać. dla dostawy. proszę skonsultować konkretne koszty logistyczne. " oferta ", Sprzedawca ponosi ładunków, w celu ułatwienia pro Alipay operacji. w rzeczywistości, towarowego, aby być zapłacona przez kupującego, oh!
2 towary sklepowe wartość i wysoki koszt drewna, wykonane z drewna, musi zapłacić 50% gotówki jako depozyt, 50% salda płatności Alipay, jest łatwe, aby dokonać oceny transakcji. jeśli jest miejscem, wszystkie używać Alipay transakcji. jesteśmy na podstawie długoterminowych, absolutna wiarygodność, nie będzie miał pieniędzy, aby nie dostarczać zjawisko!
3 po kupujący otrzyma towar musi twarzą w twarz kontroli, inspekcja jest obowiązki kupującego i praw, takich jak poważne uszkodzenie logistics spółki do podpisania,, a następnie skontaktuj się z nami.
4 właściciel uważa, a towary grosza, wszystkie towary wysyłane są ściśle ze względu na kolor i inne powody subiektywne, nie jako powód do powrotu, inne kwestie nie, nasza firma aktywnie omówić z tobą.
5 sklepie wszystkie towary są podejmowane w naturze, ze względu na innym ekranie może mieć niewielkie odchylenia.
ten sklep sprzedaje 6 producentów, jak producentów przesyłek, niektóre produkty mogą być niedostępne sytuacji niedoboru, więc proszę kupujących przed konsultacją czy magazynie, również może hurtowych, hurtownie ceny są do negocjacji.
7 ze względu na szczególny charakter branży, nie całkowicie naprawiono normy jakości towarów, i wyrobów z drewna bardziej wyjątkowy, ze względu na naturalne materiał, drewno drewno drewno węzeł różnica koloru jest normalne. proszę zrozumieć naszych klientów, ale możemy zagwarantować jakość towarów, półki towarów do absolutnego kwalifikacje dostawy, nie oszukuje.
8 w wyniku pomiarów każdej osoby jest inny, nie może być odchylenie około 1-2 CM, szczegóły mogą być konsultacji obsługi klienta.
1 15:00 w dniu wydane przed następnego dnia po godzinie 15:00 Chanyu, zamówienia i płatności zamówienia zostaną wydane na następny dzień, proszę zrozumieć. jeśli nie są na stanie, obsługi klienta skontaktuje się z tobą w czasie.
2 ze względu na kupujący przyjaciele są rozproszone, dziecko strony ekspresowy cena jest tylko Shanghai Shanghai ceny, inne regiony muszą nadrobić różnicę.
gdzie można napisać sprzedawca ponosi towarowego tylko dla wygody transakcji, rzeczywistej dostawy logistyki, towarowego płacić, przez kupującego ponieść!
QQ: 657409343
telefon komórkowy: 18258998432
z poważaniem dla usługi, życzę szczęśliwego życia!


  • modelling: Other
  • Color classification: 10*36*0.5 thick CM

  • Typ jednostki: lot (2 części/lot)
  • Waga przesyłki: 0.79kg (1.74lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 21cm x 13cm x 6cm (8.27in x 5.12in x 2.36in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty