Aparat przodem camera Dla OPPO R9 16 milionów pikseli


Tagi: Tanie: Aparat przodem camera Dla OPPO R9 16 milionów pikseli, wysokiej jakości Aparat przodem camera Dla OPPO R9 16 milionów pikseli, dostawcy Camera Modules z Chin.

zł59.58
  • W magazynie
  • f4928aparat przodem camera Dla OPPO R9 16 milionów pikseli
4th rocznica zawiadomienie o firma wakacje drodzy przyjaciele: firma utworzonych " 4th rocznica ", dzięki wszystkich kupujących i wszystkich pracowników, którzy zostały wspieranie nas. jesteśmy zaplanowano na opuszczenie od Kwietnia 23, 2018 do Maja 1st i iść do pracy w Maju 2nd. w okresie, wszystkie zamówienia będą realizowane w Maju 2nd. poza tym, będziemy ci znakomity prezent. proszę mi wybaczyć za niedogodności.
1. Once Przybył Przesyłki, proszę SPRAWDŹ jeżeli produkty w DOBRY stan następnie Otwarty to .. 2. wszystkie LCD ekran Przetestowane pracy przed wysłaniem, proszę NIE należy INSTALOWAĆ przed Badaniem. należy podłączyć kabel ekran połączenia do płyty głównej do testowania, UTRATY GWARANCJI, jeśli LCD uszkodzone po Instalacji. zamówienie Nie Podlega Zwrotowi! 3. jeśli nie jesteś zadowolony z produktów po testach. NASTĘPNIE możesz zainstalować w telefonie. ale NIE USUWAĆ NASZE NAKLEJKI! (UTRATY GWARANCJI, JEŚLI ETYKIETA USUNIĘTE) 4. Jeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni po otrzymaniu produktów, Proszę dostarczyć zdjęcie lub film z produkt problemem, Albo będziemy traktować, że produkty otrzymane w dobrym stanie i działa dobrze w sposób opisany. 5. JEŚLI Już Zainstalowany LCD i znaleźć jakiś problem. proszę wysłać do nas z powrotem w ciągu 3 dni. nasza technika będzie w pełni przetestować i daje jakości raportu.


  • Numer modelu: For OPPO R9 facing camera
  • Nazwa marki: joliwow

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.05kg (0.11lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 14cm x 4cm (7.87in x 5.51in x 1.57in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty