Classic Black Velvet Flokowanie Adamaszek dźwiękochłonne Tapety 3D Tv Tle


Tagi: Tanie: Classic Black Velvet Flokowanie Adamaszek dźwiękochłonne Tapety 3D Tv Tle, wysokiej jakości Classic Black Velvet Flokowanie Adamaszek dźwiękochłonne Tapety 3D Tv Tle, dostawcy Wallpapers z Chin.

zł212.39 zł223.57
 • W magazynie
 • f4811rozmiar: 53 cm (20.86 cala) szerokości i 10 m (32.8 stóp) długości, całkowita 5.3sqm (57 sqf)/rolki. materiał: Aksamit Flokowany Podłożu Papierowym. nie samoprzylepne wycenione przez Pojedyncze Rolki aksamit tapety oznacza wzory na plecach papier nie jest wciśnięty lub drukowane, ale przybywali z aksamitu, więc to daje stereo uczucie dotyku, zupełnie inny z materiału PVC. aksamit tapety robimy jest włókniny powrotem, i za pomocą nylon velvet o grubości 1.0mm, co jest najlepszym aksamitna w ostatnich rynku. i niedawno, mamy jeden kolor, kolor rejestracja, dwukolorowa i aksamitu z posypać złoto przybywali tapety. znaków: a. rejestr zastosowaniu przyjemnej dla oka i aksamitu uczucie dotyku b. Jasny tekstury i dobrej wentylacji powietrza c. nietoksyczny i odporne na pleśń d. Może być usunięty e. przyjazne dla Środowiska i dźwiękochłonne jak czyścić aksamit tapety? to jest bardzo łatwe do czyszczenia aksamit tapety. w codziennym życiu, nie trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, wystarczy użyć feather duster do zamiatania off the kurz co dwa lub trzy miesiące. gdy powierzchnia staje się trochę brudne miejsce, można użyć wilgotnej biały ręcznik lub gąbka do czyszczenia.
budowa wskazówka
sprawdzić powierzchnię i numer partii, gdy pojawi się tapety. uważnie zapoznać się z ogłoszeniem przed budowy, tak aby zapewnić budowy jakości. w trakcie budowy, gdy znajdziesz problem z jakością, przestań i skontaktować się z dystrybutorem natychmiast, aby zmienić go. wszelkie budowa traci spowodowane przez uncarefully kontroli, my po prostu zrekompensować dwie rolki według międzynarodowej konwencji.
1. Proces ścianie starannie i poważnie. powierzchni ściany powinna być płaska, czyste, suche i stały kolor, i dodać antypoślizgowych leczenia, w przeciwnym razie, to będzie wpływać na budowę jakości, lub stopnia zabrudzenia tapety.
2. Wybierz wysokiej jakości specjalne tapety kleju. klej jakości będą miały wpływ na cały efekt i tapety przy użyciu okres, więc należy użyć kleju marki, i mieszanki go zgodnie ze specyfikacją. każdy problem z jakością spowodowane przez przy użyciu fałszywe lub złej jakości kleju, to jest na własną odpowiedzialność.
3. Tapety przy użyciu na tym samym ściany powinna być w ten sam numer partii. przed budowy, proszę sprawdzić kolor wśród rolek, i zachować certyfikat jakości do wykorzystania w przyszłości.
4. Dla naturalnego powodów, niektóre tapety mogą mieć aberracji, więc przy zakupie produktów, możesz kupić jeden lub dwa zapasowe rolki do regulacji.
5. Podczas wklejania, tapety, it wll pojawiają się unobvious szew między dwoma tapety, więc po wklejeniu 2 lub 3 tapety, należy potwierdzić z twojego klienta. gdy on accpets, można kontynuować swoją budowy.
6. w budowie, zalecamy użycie mechine, aby umieścić klej na ścianie, i starają się unikać klej przepełnienie na tapetę.
7. Waiting dla 5 do 6 miniutes po klejenia, a następnie wkleić tapety.
8. podczas cięcia tapety, należy upewnić się, że nóż jest wystarczająco ostry, w przeciwnym razie, wymienić go w odpowiednim czasie. w trakcie budowy, należy używać szczotka do włosów, aby wygładzić tapety, i używać pinch rolki do przetwarzania szew.
9. 48 godzin po construstion, proszę nie otworzyć drzwi i okna.
środki utrzymania
1. Using feather duster do wycierania kurzu powierzchni off regularnie.
2. miejsce delikatnie wilgotną biały ręcznik Do Wycierania powierzchni lub gąbką.


 • Wymiary: 5.3 ㎡
 • Wykorzystanie: Administracji,Commerce,Rozrywki,Gospodarstw domowych
 • Typ: Tekstylne tapety
 • Opłata jednostka: Juanów/rolka
 • Funkcja: Dźwiękochłonne
 • Wzór: Tak
 • Obróbka powierzchniowa: Tłoczone
 • Tekstylne tapety materiał: Uciekają
 • Materiał: Z włókien drzewnych tapety
 • Styl: Europa

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 1.2kg (2.65lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 53cm x 9cm x 9cm (20.87in x 3.54in x 3.54in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty