Most pod zmierzchu Photowall livingroom tle Tapety Ścienne 3D 3d papel de pared PW1435727600


Tagi: Tanie: Most pod zmierzchu Photowall livingroom tle Tapety Ścienne 3D 3d papel de pared PW1435727600, wysokiej jakości Most pod zmierzchu Photowall livingroom tle Tapety Ścienne 3D 3d papel de pared PW1435727600, dostawcy Wallpapers z Chin.

zł31.97
 • W magazynie
 • f597jaki rozmiar jest nasze tapety? The tapety panele są wykonane z o szerokości 48.7 cm (19.2 ").
mamy stałą rozmiary i pozostawić do cutomize wielkości również jakiego materiału jest nasze tapety drukowane na? włókniny polar (150gr/m²)
The polar materiał składa się z włókien celulozy i poliestru i odpowiednie środki wiążące. materiał ten nie zawiera żadnych substancji niebezpiecznych i ulega biodegradacji. A polar tapety zapewnia wiele korzyści dla użytkownika końcowego: plastry się drobne pęknięcia pęknięcia lub pajęczyna-jak powierzchnia włoskowate trudnopalna zgodnie z normą DIN 4102, B 1 stabilność podczas załącznik mogą być umieszczone bezpośrednio bez moczenia umożliwia przygotowanie wklejanie ścian jak wklejanie na odwrocie tapety jest możliwe łatwe i szybkie redecoration, ponieważ może być stripped off po wyschnięciu
jak stosować nasze tapety?
KROK 1: Przygotować powierzchnię ściany twój ściana musi być całkowicie płaskie, czyste i suche. poziomy nierównych powierzchniach, szorstki, otwory i nierówne plamy. twój ściany powinna być jednolity kolor. jeśli nie, możesz wskazówka różnice w kolorze na ścianie po zainstalowaniu. jeśli ściana ma wiele kolorów, zaleca się farby ponownie. dokonać pionową linię z linii a pion po lewej stronie krawędź obszarze chcesz pokrywa z mural. jeśli masz plumb, jeden może tworzyć własne przez wiązania się ciężkie obiektu na koniec liny. linia ta jest bardzo ważne, ponieważ jest to przewodnik do złożenia mural start.
KROK 2: Przygotujemy tapety The tapety panele są wykonane z o szerokości 48.7 cm (19.2 "). panele są odbierane drukowane w sposób ciągły w rolce i ponumerowane na górze. Cut niezależne panele i zrobić podgląd na ziemi po numerycznego zamówienia od lewej do prawej. środek z metra wysokości ściany. jeśli jest to mniej niż photomural, musisz wyciąć go, aby dopasować prawidłowo. to zrobić, gdy masz go na podłodze, ale zostawić marża cala do skorygowania wszelkie różnice w poziomie na ściany.
KROK 3: Przygotujemy kleju możesz kupić klej z supermarketu, potwierdzić to dla włókniny tapety użytkowania. przygotowania kleju po instrukcje na worek kleju kupiłeś. zrób to powoli. więc można uzyskać jednolitą mieszaninę i bez pęcherzyków.
KROK 4: podłączyć papier do ściany stosując klej równomiernie na ścianie za pomocą pędzla lub wałek do malowania. zacznij dystrybucji z linii, oznaczona jako przewodnik do pionu. nie wklej całą ściany, zrób to tylko w obszarze, który obejmie pierwszy panel po lewej stronie, pozostawiając kilka centymetrów poza prawo. zastosuj pierwszy panel z mural na ścianie zaczynając od góry w lewo. sprawdzić, czy jest wyrównane z przewodnikiem. w stosunku do prasy rolki papieru z suchym lub gąbką, aby usunąć pęcherzyki powietrza. miejsce następujące panele w taki sam sposób, w numerycznego zamówienia. panele nie może być zamontowany na siebie, ale są ustawione na krawędzi. oczyścić nadmiar kleju wilgotną gąbką.
KROK 5: Wykończenie z pomocą linijki i cutter, dostosować boków i na górze i na dole ściany w razie potrzeby. niech suche 24 godzin; dostaniesz doskonały wynik końcowy


 • Wymiary: 499cm X 254cm, 1 SQM CUSTOMIZE
 • Numer modelu: PW1435727600
 • Wykorzystanie: Salon
 • Obróbka powierzchniowa: Papieru tapety
 • Typ: Papieru tapety
 • Opłata jednostka: Juanów/rolka
 • Funkcja: Odporne na wilgoć,Ognioodporne,Odporne na pleśń,Dźwiękochłonne,Antystatyczna
 • Styl: Nowoczesne
 • Nazwa marki: Pixel&Wall
 • Materiał: Z włókien drzewnych tapety
 • Wzór: Brooklyn Bridge

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 2.0kg (4.41lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 56cm x 18cm x 18cm (22.05in x 7.09in x 7.09in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty