NOWY Darmowa wysyłka Xinlida micro MTD003-LF-00 QFP48 pin nowy chip LCD zdjęcie pen


Tagi: Tanie: 100% NOWY Darmowa wysyłka Xinlida micro MTD003 LF 00 QFP48 pin nowy chip LCD zdjęcie pen, wysokiej jakości 100% NOWY Darmowa wysyłka Xinlida micro MTD003-LF-00 QFP48 pin nowy chip LCD zdjęcie pen, dostawcy Replacement Parts z Chin.

zł73.07 zł84.96
  • W magazynie
  • f801sprawy wymagające uwagi
1 . dla tego samego rodzaju części elektroniczne modele producenta jest czasami wielu producentów, daty produkcji jest czasami więcej niż jeden, więc obraz jest tylko w celach informacyjnych, na ogół tylko zapewniają obraz odniesienia do producentów nabywców, czasami niewielka część dostawy nie może zgodnie z rodzaju obraz fabryki przesyłki, mamy również czas. klient będzie jasne w czasie pozwalając, więc jeśli kupujący elementów z surowych wymagań, proszę mieć przyrostek lub producentów i inne specjalne wymagania w zakup elementy skontaktuj się z obsługą klienta lub określone w uwaga, w celu zaspokojenia potrzeb klientów.
dwa o kupujących podpisaniu paczkę: nasze działka jest zapakowany w niezawodne i niezawodny sposób, ale czasami firma kurierska jest szorstki dostawy spowoduje elementy, aby zostać utracone lub uszkodzone. straty spowodowane przez ten może być uważana przez express company. jeśli uważasz, że pakiet jest uszkodzony i elementy elektroniczne są narażone na działanie wewnątrz, prosimy o dokładne sprawdzenie towaru. podczas sprawdzania towarów, proszę porównać numer i rodzaj produktów zakupionych i czy opakowanie jest uszkodzone lub nie. jeśli nie ma żadnych uszkodzeń, to będzie skontaktować się ze sprzedawcą w czasie. jeśli nie ma kontaktu, sprzedawcy nie zaakceptuje go. dziękuję za wyrozumiałość.
3. Po sprzedaży usług wszystkie towary w naszym sklepie są nie w samolocie. dziękujemy za swoich krewnych rozumiem po otrzymaniu towaru. jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się ze sklepem, będziemy ci najlepsze rozwiązanie w sklepie można kupić elementy mają maszyny do spawania, kołek ścinany lub elementów spowodowane przez palić i innych kupujących powoduje błąd ludzki, i w zamian ze względu na sposób opakowanie nie jest silny i uszkodzenia, ten sklep będzie podane wymiany, wymiana problemów spoza jakości z freight powinien być odpowiedzialny przez kupującego.
ponieważ rynek chipsów różni się każdego dnia. niektóre z nich są zmiany. my nie zmienił ceny w czasie. więc proszę poprosić o cenę zanim podejmie na zdjęciu, proszę podać cenę w dniu, w przeciwnym razie nasz sklep nie ponosi odpowiedzialności. dla korzyści z obu stron, prosimy o zapoznanie się dokładnie przed zakupem produktu: czasami jest spadek w towarze lub cena wzrośnie. jest to zbyt późno, aby zaktualizować link więc proszę pytać nabywcy do konsultacji Ali Wangwang przed podjęciem go.
produkt może być niedostępny w czasach. , prosimy o kontakt z każdego kupującego przed mnie, z Taobao Wangwang online wymiany, w celu określenia konkretnych spraw! w przypadku, gdy produkt został sprzedany, nie odpowiedzialność jest zrobione w przypadku, że produkt został sprzedany. !
Shun Feng express, z tym samym prowincji w tym samym miasta 12 blok, te same prowincji i różnych miast 13 blok, różnych prowincjach 23-27 blok. zapłacić sam.
okrągły, średnie i wierszyk są ogólnie wszystkie 10 blok. (taki sam prowincji 8 blok, na północny wschód obszar 12 na północny zachód regiony, takich jak Mongolia Wewnętrzna, tybet i Xinjiang, są 15 blok)
EMS w ogóle, to jest 20 blok
jeśli masz ekspresowa dostawa, proszę zwrócić się do klienta do zakupu wyraźnej chcesz nam powiedzieć, w tym czasie, tak, że można otrzymać towar jak najszybciej, tak, aby zapobiec błąd, opóźnić swój czas i uniknąć niepotrzebnych sprzeczności.


  • Nintendo modelu: GameBoy MICRO
  • Numer modelu: 1
  • Kompatybilny Marka/Model: Nintendo
  • IC type: Other

  • Typ jednostki: lot (10 części/lot)
  • Waga przesyłki: 0.05kg (0.11lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 5cm x 8cm (3.94in x 1.97in x 3.15in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty